Menu

Led žiarovka vhodná všade

0 Comment


Vlastníte osobné auto? Určite potrebujete mať základnú výbavu vo vašom aute. Auto musí byť dobre osvetlené, pre to by malo mať aj klasické denné svietedenie, hmlové svietenie či brzdové svietenie alebo stretávacie svietenie. Na každé jedno svietenie potrebujete mať v aute namontované autožiarovky. Najlepšie sú led žiarovky. Led žiarovky do auta sú veľmi moderné a obľúbené u obyvateľou a používateľom osobných vozidiel na cestnej premávke.

Čo získate s LED žiarovkami do auta?

Vaše auto určite omladne dojmom, keďže aj moderné autá sú vybavené LED žiarovkami Ledprodukt. Tie sa inštalujú do auta do rôznych konektorov, preto v našej ponuke nájdete rôzne typy auto LED autožiaroviek. Najvhodnejšie je LED žiarovky používať na osvetlenie ŠPZ, ako denné svietenie do auta alebo v interiéri automobilu.

žiarovka, nápad, dvere

Neodporúčame LED žiarovky osádzať do áut ako stretávacie alebo diaľkové svetlá. Ich použitie nie je vhodné, keďže ohnisko svetlometu nie je stavané pre terajšie LED žiarovky. Keďže auto LED žiarovky majú menšiu spotrebu ako klasické auto žiarovky, palubný počítač môže signalizovať, že daná auto LED žiarovka je vypálená. Z tohto dôvodu sú mnohé auto LED žiarovky vybavené technológiou, čiže obsahujú elektroniku, ktorá eliminuje podobné chybové hlásenia automobilu. Dodatočne domontované úsporné LED denné svetlá sú povolené pre slovenské a európske cesty s homologizačným znakom RL (vyrazeným na skle produktu) od roku 2009/2. Predávané sú po 2 kusoch svetiel. Svetlá sú certifikované a obsahujú relé pre automatické ZAP./ VYP.

led-ziarovka-18w-studena-biela-smd2835-e27

V balení sa štandardne popri moduloch denného svietenia nachádza kabeláž a držiaky. Led žiarovky vám pomôžu lepšie vidieť na cestu na cestnej premávke a neoslepujú ostatných vodičov. Sú veľmi obľúbené medzi obyvateľmi a ľudia si ich najčastejšie nechávajú namontovať do svojich osobných vozidiel. Sú vysoko úsporné a vydržia vám aj zopár rokov.