Menu

Lovegra

0 Comment

Pre ženy, ktoré majú problémy s orgazmom alebo vzrušením existuje na trhu liek pod názvom Lovegra Lacnegenerika. Jej účinnou látkou je tzv. sildenafil citrát. Ten spôsobí rozšírenie ciev hlavne v oblasti vašej vagíny, čo má za následok i zvlhnutie a po sexuálnej stimulácii aj dosiahnutie orgazmu. Veľa ľudí sa mýli, keď hovoria, že Lovegra je aj afrodiziakum. Nie je to tak, nakoľko tabletka nefunguje bez predohry.

Lovegra-Balenie-a-cena

Je dôležité vedieť, že tento liek je iba pre ženy, ktoré majú potvrdené, že trpia poruchou orgazmu a Lovegra nie je pre zdravé ženy bez spomínaných problémov. Nemali by ste ju užívať ani v prípade, že trpíte kardiovaskulárnymi ochoreniami, vysokým alebo nízkym tlakom či problémami s obličkami a pečeňou. V jednej tabletke sa nachádza 100g účinnej látky, no neskúseným ženám sa prvýkrát odporúča iba 50 mg dávka, čiže polovička jednej tabletky. Neskôr možno dávku zvýšiť. Za jeden deň môžete užiť maximálne 100 mg Lovegry, teda jednu tabletku. Nesmie sa presiahnuť táto dávka, lebo by mohla spôsobiť poškodenie vášho zdravia.

ako-dosiahnut-orgazmus-u-zeny

Pred očakávanou sexuálnou aktivitou, približne 30 až 60 minút môžete užiť Lovegru. Nemali by ste byť pod vplyvom alkoholu, pretože ten dokáže znížiť účinok lieku.

Pýtate sa na vedľajšie účinky? Áno, aj táto tabletka môže mať nežiaduce účinky medzi ktoré patria nevoľnosti, náhle návaly tepla, nízky krvný tlak alebo bolesť hlavy. Bohužiaľ, Lovegra je liek, ktorý hlási pomerne časté a silné vedľajšie účinky, a preto sa môže považovať aj za mierne nebezpečnú. Samozrejme, že všetko závisí od zdravia a tolerancie jedinca.

V jednom balení tohto lieku nájdete štyri tabletky, každá s dávkou 100 mg. Cena takéhoto balenia sa pohybuje okolo 15tich eur. V prepočte, jedna tabletka vás stojí asi 3 až 4 eurá. Samozrejme, že čím viac balení kúpite, tým je cena výhodnejšia, teda za 10 balení, teda 40 tabletiek zaplatíte 100 eur.