Menu

Striebro má rado pastelové farby

0 CommentAk ste si zaobstarali krásne strieborné šperky, bola by škoda, ak by na vás čo najviac nevynikli. Aktuálnym módnym trendom, je kombinovanie striebra na šperkoch a pastelových farieb na oblečení. Poďme sa pozrieť na to, ktoré farby ladia so striebrom najlepšie. Žena drží v zuboch pastelové farbičky rôznych farieb.jpg
 
V pastelových tónoch
 
Ak si vezmete striebornú retiazku http://gameon.sk/strieborne-sperky/retiazky/36-31, vaša blúzka alebo tričko, by mali byť ladené do pastelovej ružovej, tyrkysovej, modrej alebo svetlo zelenej farby. Nezabudnite na to, že váš krk a dekolt, sú najvýraznejšími miestami, kde je vaše šperky vidieť. Preto kombinovanie naozaj nepodceňte.
 
Na druhom mieste je náramok. Ten si vaše okolie všimne hneď po náhrdelníku. V tomto prípade sa k striebru hodia vyššie spomenuté pastelové farby, no okrem nich môžete so strieborným náramkom skombinovať aj fialovú alebo cyklámenovú blúzku, či tričko. Rovnaké pravidlá kombinovania platia aj v prípade strieborných náušníc a prsteňov.
 
Dôležitá je nie len farba vrchného dielu vášho oblečenia, ale taktiež jeho materiál. Striebro pôsobí veľmi ľahko a vzdušne, a preto by takáto mala byť aj látka na vašom oblečení. Vhodný je hodváb alebo jeho napodobeniny. Platí to ako v prípade blúzok, tak v prípade trička.Modré kvety v pastelových farbách na tmavom pozadí.jpg
 
Čo k pastelovému „vrchu“
 
Keďže šperky, väčšinou, nosíme na rukách, krku a na ušiach, najväčšiu pozornosť je potrebné venovať práve vrchnému dielu oblečenia. Dôležité je však i to, čo si vezmete na nohy. V tomto smere sa držte pravidiel, ktoré platia pri kombinovaní farieb a na strieborné šperky až tak nepozerajte. Pastelové farby sa najlepšie ladia v štýle tón v tóne. Ak si teda oblečiete tyrkysovú blúzku, môžete k nej skombinovať tmavomodré nohavice alebo naopak, nohavice v svetlejšej modrej farbe. Taktiež si dávajte pozor na to, aby ste zladili správne aj materiály. K ľahkému sa hodí ľahké a k „ťažkému“ zas „ťažké“. Inak povedané, k ľahkej hodvábnej blúzke s krásnym strieborným šperkom, sa určite nehodia rifle alebo menčestrové nohavice.

3.7/5 - (3 votes)