Menu

Erotická masáž potrebuje vzájomné poznanie

0 Comment

Erotic massage Bratislava Tantra nie je pre každého. Prečo? Pretože pred tým, ako ju so svojim partnerom absolvujete, by ste sa mali dobre poznať. Verte tomu, že tri spoločné večere a po nich tri noci, nie je dostatok času na skutočné poznanie toho, čo má váš partner rád a čo naopak neznáša.Žena v koženom oblečení s odhaleným hrudníkom a s čiernymi vlasmi.jpg

Zábrany sú problémom

Keď svojho partnera nepoznáte, nemôžete sa ani stopercentne uvoľniť. To neznamená, že si nemôžete užívať spoločný sex. Práve naopak. Čím menej sa dvaja ľudia poznajú, tým väčšie sexuálne napätie medzi nimi je. To je zároveň dôvod, prečo sa problémy v posteli a znížený chuť na sex, objavuje väčšinou až po nejakej dobe spoločného života. Istý druh ostychu, však môže byť pri masáž problémom. Predsa len, budete sa masírovať na miestach, ktoré nie sú až tak obvyklé.

Intímna záležitosť

Erotická masáž je naozaj veľmi intímna záležitosť. Preto je logické, že by ste sa so svojim partnerom mali poznať, tak nejako hlbšie. Nehovoríme len o poznaní v posteli, teda v oblasti sexu, ale aj po ľudskej stránke. To sa za noc ani za dve, jednoducho nespraví. Takže ak ste so svojim partnerom začali spolu chodiť spávať pred dvoma týždňami, s erotickou masážou trošku počkajte.
Muž v slnečných okuliaroch v rifľovej bunde s čiernymi vlasmi.jpg
Keď chcete, no neprišiel ten správny čas

Ak chcete erotickú masáž absolvovať silou mocou, no s vašim partnerom na to ešte neprišla vhodná chvíľa, vyskúšajte masáž v masážnom salóne. Tu pracujú profesionáli, takže nejde o nič osobné. Erotická masáž má skôr zdravotný a relaxačný kontext. Takéto niečo si doprajte len vtedy, ak ste sebou stopercentne istí. Ako to myslíme? Tak, že na konci ani v priebehu masáže nesmiete povoliť. Inak a zrozumiteľnejšie, orgazmus a vyvrcholenie, nie sú povolené za žiadnych okolností. Toto si naozaj dobre zvážte https://www.hydroextrusions.com/sk/kariera/volne-pracovne-miesta/ ešte predom. Nechcete predsa zažiť niečo, čo sa nebude páčiť vám a určite ani danej masérke či masérovi.