Menu

Kde na prvé rande

0 Comment

Niet nad večernú letnú večernú romantickú prechádzku. Mesiac na oblohe svieti tak akurát, dokonca by sa dalo povedať že spieva ľúbostnú ódu. Stretnutie sa vyvíja presne tak ako ste chceli a ostáva už len vyriešiť jednu otázku. A to kam ísť a úspešne dotiahnuť večer do konca. Dámy ak sa mýlim kľudne ma opravte ale my chlapi nechceme s vami ísť do kina aby sme sa potom celý večer iba rozprávali o filme. Preto tu máme pre vás zopár typov kam ísť.
 
pár.jpg

Staré známe auto
Tu treba brať do úvahy name to o aké auto sa jedná. Pretože predsa len, v určitej chvíli nechcete bojovať zo sedačkou o každý centimeter miesta. Ak sa už ale rozhodnete pre auto, nesmiete zabudnúť že to má byť vrchol vášho romantického stretnutia. A omrvinky na sedadle alebo voňavka na ktorej je vyobrazená nahá slečna vám body k dobru nepridá. To skôr naopak.
 
 
Vezmite ju domov
Samozrejme ak sa teda nedelíte o izbu s bratom alebo sestrou, poprípade rodičovská spálňa je hneď za tenkou stenou. Tak ak sa ju rozhodnete zobrať k sebe domov, berte na vedomie že špinavé ponožky nepatria pod posteľ ale do prádelníka zo špinavým prádlom. Nič ako „nečakal som že tu skončíme“ tu neplatí. Ak jej nestojíte ani za upratanie si domácnosti pred tým keď ju zoberiete domov prečo by s vami mala strácať čas ona. Majte na pamäti že žene nič neunikne.
 
 
A čo tak v práci
A čo tak pretiahnuť kolegyňu v práci  cez obednú pauzu? Lákavé však. Ak máte svoju kanceláriu , nie je nič jednoduchšie ako ju pozvať k sebe a skočiť na vec. Navyše ak je dostatok miesta, nezabudnite si tam kúpiť gauč, poprípade nejaký mini-bar. Určite aj ona ocení pohár dobrého vínka po práci popri iných prednostiach ktoré jej budete schopný ponúknuť.
 
romantika.jpg
 
Buchnite sa po vrecu a choďte do hotela
Jednou z možností ako spraviť dobrý dojem na vašu vysnenú slečnu je hotel. Pozor tu si ale nemýľte motel a hotel. Ak vám ide iba o to aby ste nemrzli vonku tak na kvalite až tak nezáleží. Ale  predsa len tých pár eúr na viac vás nepoloží. Rozhodne tak zanecháte lepší dojem ako keby ste najprv museli vyhnať z postele šváby a tak sa venovať vašej partnerke.
 
 
Keď musíš tak musíš
 V jednej známej piesni sa spieva „Ulica je krásny dom“ a čo je teda koho do toho čo robíte doma. Nenabádame vás teraz aby ste šli na vec len tak hocikde. To by bolo na pokutu a ak by bolo vonku chladnejšie rozhodne veľký dojem na slečnu nespravíte. Skôr si nájdite tichú bočnú uličku a užite si obaja trocha napätia a strach z toho čo ak vás niekto objaví.