Menu

Nie je masáž ako masáž, ak vyskúšate tantru, inú už nenavštívite

0 Comment

Relax je pre organizmus človeka veľmi dôležitý, potrebujeme vypnúť telo aj myseľ, aby sme sa zbavili ťaživých myšlienok a mohli tak pokračovať v plnení náročných pracovných povinností. K tomu, aby sme sa uvoľnili, pristupuje každý inak, niekomu stačí, ak si dopraje viac spánku, inému zasa viac pohybu alebo niekto si dopraje chvíľu s dobrou knihou. Mnohí z nás však poznajú tantra masaz https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/

účinky masáže a doprajú si ju vždy, keď sa cítia unavení.

masáž

Klasické masáže však z času na čas vymenia za iné, napríklad senzuálne, tie sa už venujú aj intímnejším častiam tela a prinášajú tak celkom iný zážitok. Tantrické masírovanie zahŕňa totiž aj masáž lingamu. Kto ju ešte nevyskúšal, nevie si predstaviť tu rozkoš, ktorú prináša. Šikovné ruky masérky v sprievode príjemnej relaxačnej hudby a exotickej vône dokážu človeka uvoľniť natoľko, že zo salóna odchádza ako znovuzrodený. V Bratislave môžete navštíviť tantra spa Bratislava v úplnej diskrétnosti. Salón je vhodný pre ženy aj pre mužov, každý z nich si tam môže užiť chvíle podľa svojich tajných predstáv a snov.

Objednávať sa dá jednoducho na internetovej stránke salóna, no je nutné, aby to bolo aspoň jednu hodinu vopred. Hygiena je veľmi dôležitá, a tak aby bola dodržaná na 100%, služby nebudú poskytnuté ľuďom s kožnými alebo vírusovými ochoreniami, ale ani tým, ktorí prídu v „dobrej“ nálade, čiže pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok. Po príchode na miesto sa každý z návštevníkov musí osprchovať, až potom môže pristúpiť s rituálu. Upozornenie: tantra masáže neznamenajú sexuálne služby, takže žiadny sex tam nečakajte.

foot-massage-2277450_1920

Masérku si vyberiete sami, tá vás privíta po príchode do salóna s ponukou čaju alebo kávy, prípadne vína alebo sektu. Prezlečie si vás do sárongu, čo je tradičný odev v ázijských častiach sveta, a až potom môžete začať s rituálom. Vašou úlohou je len sa uvoľniť, poprípade vysloviť svoje tajné želania a nechať sa masírovať krásnymi a šikovnými profesionálkami.

Namaste je pozdrav, vyjadrujúci úctu, a práve týmto slovom a s nádejou, že sa k nim opäť vrátite, sa s vami v salóne rozlúčia.