Menu

Sťahovacia služba

0 Comment

Zariaďovanie novostavby môže byť spojené so stresom a komplikáciami vo forme problémov s prenášaním nábytku. Častokrát sa stáva, že ľudia majú príliš malé vozidlo, do ktorého sa väčšie kusy nábytku alebo spotrebičov nezmestia. Sťahovanie nábytku môže byť potrebné aj pokiaľ rekonštruujete a chcete sa zbaviť starého vybavenia a zároveň ho zameniť za nové. Prípadne meníte bydlisko a plánujete si previesť pôvodný nábytok do nového domova. V prípade, že aktuálne zažívate niektorú z týchto spomenutých udalostí, a nemáte k dispozícií dostatočne veľké auto či inú možnosť na prevoz nábytku, môžete sa obrátiť na sťahovaciu službu.

preprava nábytku

V sťahovacej službe pracujú odborníci, ktorí presne vedia akým spôsobom majú do dodávky nábytok a spotrebiče efektívne naskladať, aby sa ušetrilo čo najviac priestoru. Poradia si so sťahovaním domu, bytu, ale aj kancelárskych priestorov či celej firmy alebo skladu. Bez problémov prevezú aj jeden kus nábytku či kompletne zbalia celý priestor so všetkým vybavením a doplnkami, ktoré sa v ňom nachádzajú.

sťahovanie nábytku

Pri zaobchádzaní a nakladaní nábytku, spotrebičov a ďalšieho vybavenia postupujú s dôrazom na bezpečnosť a šetrne všetko zabalia tak, aby to bolo chránené. Taktiež je veľmi dôležité to, aby bolo počas prepravy všetko zabezpečené a pripevnené a neprišlo k prípadnému poškodeniu nábytku. Naozaj kvalitná sťahovacia služba vám nezabezpečí iba prevoz, ale dokonca všetok prevážaný nábytok aj spolu so spotrebičmi rozložia na vami zvolené miesta. A pokiaľ sa náhodou chcete niektorého kusu nábytku či spotrebiču zbaviť, vyriešia za vás aj tento problém. Na sťahovaciu službu sa teda môžete bez problémov obrátiť aj vtedy, keď je nevyhnutné váš dom, byt či iný priestor vypratať a odviezť do zberného dvora. Ak teda potrebujete využiť sťahovacie služby, objednajte si obhliadku alebo vyplňte objednávací formulár a priložte k nemu fotografie nábytku, ktorý potrebujete presťahovať. Pracovníci na základe obhliadky či fotiek budú vedieť určiť to, do ktorého vozidla sa daný nábytok zmestí a aká bude približná cenová ponuka.