Menu

Tantra masáže

0 Comment


Predpokladáme, že ak chcete vedieť niečo málo o druhoch tantra masáži, tak viete čo vlastne taká tantra masáž zahŕňa. Ale pre tých čo nevedia, tak nebojte sa, hneď vám to vysvetlíme.

Tantra masáž sama o sebe

Tantra masáž inými slovami tantrická masáž je druh masáže, pri ktorej ide o výnimočné spojenie medzi masérom/masérkou a vami ako zákazníkmi. Odovzdávajú vám svoju energiu a vy ju prijímate. Celá masáž zahŕňa aj dotyky, ktoré v nás neraz môžu prebudiť rôzne emócie či sexuálne nabudenie, ktoré sa v priebehu masáže môže vystupňovať až do vyvrcholenia.

Príprava na masáž

Klasická tantra masáž

Po celý priebeh masáže ste doslova,,v rukách maséra/rky“. Ide o základnú tantrickú masáž, odporúčanú najmä začiatočníkom. Je celotelová a jednosmerná, čiže nemusíte robiť absolútne nič, len si ju užívať a nechať nech sa o vás skúsený masér alebo masérka postarajú. Táto masáž zahŕňa aj masáž intímnych partií inak povedané lingam masáž.

Body tantra/ Tantra,,telo na telo“

Tento druh masáže je už ako aj názov napovedá o kontakte telo na telo. Po celý čas trvania masáže vám je masér/masérka maximálne blízko. Pri masáži už nepoužíva len ruky tak ako to bolo pri klasickej masáži ale celé svoje nahé telo, pri tom využíva rôzne oleje, ktoré pomáhajú k plynulosti masáže. Tak ako aj v klasickej masáži sa masírujú aj intímne partie.

Párová tantra

Masáž vo dvojici, sa často používa na okorenenie intímneho života vo dvojici. Je to v podstate masáž telo na telo so všetkým čo k tomu patrí akurát je prítomný a masírovaný aj váš partner, samozrejme máte možnosť výberu či chcete byť v miestnosti všetci spolu alebo si doprajete súkromie v oddelených miestnostiach.

Masáž samotná

Senzuálna tantra

Táto masáž vám zaručuje intenzívne sexuálne prebudenie, preto je pred ňou dobre si premyslieť či je to to, čo naozaj chcete. Masáž je určená predovšetkým mužom a to kvôli masírovaniu prostaty spojeným s masážou telo na telo. Je známa aj kvôli svojim liečivým účinkom na problémy s prostatou.

Dark tantra

Prvky klasickej tantra masáže spojené s vrcholným erotickým zážitkom. Necháte odpočívať svoj zrak a prebudíte všetky svoje ostatné zmysly, na očiach budete mať šatku a masér či masérka sa budú venovať len vašej trinástej komnate.

Toto sú len niektoré najčastejšie vyhľadávané masáže, okrem nich ich poznáme ešte niekoľko. Pravdepodobne ich všetky nenájdete v jednom salóne ale možno sa vám pošťastí a nájdete salón v ktorom majú ich rôzne kombinácie, jedným z takých salónov je aj magictantra.