Menu

TOP svetových make-upov v roku 2018

0 Comment

Občas je náročné nájsť make-up , ktorý by nám vyhovoval. Buď nám nesedí jeho odtieň alebo neodhadneme či je správny pre náš typ pleti. Je dôležité, aby sme svoju pleť poznali a vedeli, aký typ ake-up je pre nás vhodný, aký nám sadne a bude pôsobiť prirodzene.

krásná žena
 
Pro Coverage Liquid Foundation od L.A. Girl
Make-up  je vhodný pre suchú pleť, ktorú nádherne hydratuje a rozžiari. Má strednú kryciu schopnosť.  Ľahko sa nanáša, je na nás čo na aplikovanie použijeme – hubku, štetec alebo prsty. Výrobca ho ponúka v 16-tich odtieňoch. Na Slovensku ho v drogériách nenájdete, no môžete si ho na internetových stránkach.
 
Diorskin Nude Natural Glow Radiant Fluid Foundation od Dior
Hydratačný make-up pre suchú pleť. Po nanesení vyzerá veľmi prirodzene, nezanecháva čmuhy. Vďaka minerálnym látkam, ktoré obsahuje, napomáha z zlepšeniu kvality pleti. V lete nám ponúka ochranu pred slniečkom – SPF10.
 
Infallible 24H Fresh Wear Foundation od L´Oreal Paris
Myslím, že ho nejak bližšie predstavovať nemusím. Na Slovensku si už zažil a stále zažíva svoje obdobie slávy. Vhodný pre všetky typy pleti. Najlepšie sa zapracuje hubkou, pôsobí veľmi prirodzene a zároveň zakrýva všetky nedokonalosti. Odporúčam ho objednať cez internet, kde ho nájdete lacnejšie ako v drogérii.
 
Hello Flawless Powder Foundation od Benefit
Púdrový make-up pre všetky typy pleti, no najmä pre tú mastnú. Najjednoduchšie sa zapracuje štetcom, následne bude pôsobiť prirodzene. Zabezpečí bezchybný matný finish. Vydrží celý deň, pohlcuje vlhkosť. Dá sa objednať cez internet alebo si ho môžete kúpiť v zahraničí.
 
 štětce
 
Sheer Glow Foundation od NARS
NARS ponúka veľmi veľa odtieňov tohto rozžarujúceho make-upu. Môžeme sa spoľahnúť, že naša pleť bude celý deň dokonale tónovaná a hydratovaná. Vhodný pre normálnu alebo zmiešanú pleť.
 
Teint Miracle od Lancôme
Hydratačný make-up v tekutej forme vhodný pre všetky typy pleti s ochranným faktorom SPF15. Odvďačíme sa mu najmä za dlhú výdrž a ľahké odlíčenie. Jednoducho nim zakryjeme všetky nedokonalosti, vyrážky aj vrásky. Vhodný do každého počasia, na bežný deň ale aj na výnimočné akcie.