Menu

Záhada tričiek bez pôvodu vyriešená!

0 Comment

Určite i vy poznáte záhadu s ponožkami bez páru. Po vyzlečení ich spárujete, do práčky idú taktiež vo dvojici, no aj napriek tomu nikdy nemáte všetky páre pokope. Navyše asi polovica z nich je záhadne a nenávratne preč. Všimli ste si však niekedy, že je to veľmi podobné aj s tričkami? V skrini sa neraz povaľujú kúsky, o ktorých nemáte ani poňatie. Neviete či sú vaše, kedy ste ich kúpili alebo odkiaľ sa pre boha živého vo vaše skrini vzali. Ak ste po poslednej revízii vo vašom šatníku došli k rovnakému záveru, a teraz sa na u vás na chodbe váľajú plné vrecia tričiek na vyhodenie, ešte chvíľku počkajte. Možno vám zmeníme názor a vy zistíte, že vlastníte poklad.

Samostatnou kategóriou tričiek, ktoré spadajú do kategórie záhad v našich skriniach, nepochybne patria tričká s potlačou tricko.top, ktoré majú väčšinou tak o dve konfekčné veľkosti viac, ako nosíme. Zamyslite sa. Tričká s potlačou dostávame ako vtipné dary od priateľov, neraz ich kúpime v sacond hande na domáce nosenie, no a v neposlednom rade ich dostávame aj ako rôzne reklamné pozornosti napríklad v predajniach so stavebným materiálom. Asi nejako takto by sme mohli vysvetliť záhadu tričiek bez pôvodu.Šuplík s mnohými tričkami rôznych farieb

Teraz sa však vráťme k ich využitiu. Veľké a tie s potlačou sú ideálnym materiálom na výrobu nových kúskov, ktoré nebude mať nikto okrem vás. budete potrebovať len nožnice, ihlu, niť a možno nejakú gumičku. Presné postupy budeme zbytočne opisovať slovami. Najlepšie ich pochopíte takto. Pamätajte, že fantázii sa medze nekladú, takže sa nemusíte držať presne toho, čo ste si pozreli vo videu. Navyše ak ste chceli tričká ešte pred chvíľkou vyhodiť, nemusíte sa báť experimentovania. Ak niečo nevyjde, poputujú medzi handry na upratovanie alebo rovno do koša. Veríme, že sme vás aspoň trošku pobavili a aj inšpirovali. Ak teda najbližšie objavíte tričko bez majiteľa, nezabudnite sa s ním trošku pohrať.