Menu

Čo nechceme vidieť na mužoch

0 Comment

Pri prechádzke ulicami miest si zavše sadneme s priateľkami do parku a, ako inak, pozorujeme mužov. Hodnotíme ich, tipujeme ich vek, vzdelanie, postavenie.
Veľakrát sa aj pobavíme. Sú hity, ktoré nás vždy rozosmejú:

hlupák

  • prefarbené vlasy

 veď my ženy predsa milujeme šediny na mužoch. Pristanú im. Robia z nich múdrych a skúsených. Farbenie je prejavom istého komplexu mužov, ktorí potrebujú niečo pred nami zatajiť, zakryť, zakamuflovať.

  • Účes na „prehadzovačku“

Keď plešina na hlave silnie a vlasy rednú, niektorí si tie zostávajúce štyri vlasy nechávajú narásť do úctyhodnej dĺžky a umiestňujú ich krížom cez hlavu, v snahe zakryť plešinku. Či to je len zábavný pohľad keď zafúka vánok a vlasy stoja nad plešinou v pozore ! Verte. Že tá plešina by bola oveľa krajšia a menej trápnejšia.

  • Topánky na zvýšenej platforme

Myslíte si ,že budete vzbudzovať väčší rešpekt? Omyl! Charizma človeka nie je v jeho výške telesnej. Veľkosť páni je niekde úplne inde.

  • Sandále s ponožkami

Neodpustiteľný módny prešľap, ktorý pokazí celý dojem. Zbytočná potom bude nádherná košeľa, či štýlové nohavice

  • Tenisky k obleku

Sú tiež prehmatom, ktorý neodpúšťame ! Všetko patrí k niečomu. Všetko má svoj účel a funkciu.

  • Tetovanie

Strašné a škaredé v každom veku. Veď nie ste plátnom maliara, aby ste sa mali nechať takto zmaľovať. Chýba vám sebadôvera? Týmto ju veru nezískate.

tetování

  • Igelitka v ruke

Páni- nákupy sa dávajú do tašiek , Tie igelitové majú slúžiť iba na prenos k autu, alebo k domu. Určite nie na nosenie spisov a dokumentov
Ak sadnete na lavičku vy určite tiež nájdete na nás ženách veľa nedostatkov- aj nachádzate a klebetíte, nech to už voláte akokoľvek. Ale tak je to správne. Kým máme chuť doberať si jeden druhého- máme chuť žiť.
Odpusťte mi teda tieto slová a názory. Máme vás rady a bez vás by bol náš život smutný.