Menu

DELLIMANO v kuchyni. Naozaj sú tieto produkty tak zázračné

0 Comment

Na začiatok chcem uviesť, že sa s vami idem podeliť len os voj vlastný názor. Nechcem vás nahovárať ani odradiť od nákupu týchto produktov. Značka Dellimano vyrába aj mnoho kuchynských pomôcok. Asi pred rokom som dostal jeden z ich veľmi populárnych produktov, NUTRIBULET. Musím povedať, že s týmto prístrojom som bol viac než spokojný. Keď prišla chvíľa, že moje staré panvice pomaly ale isto dožívali, rozhodol som sa, že nový inventár kuchyni si zaobstarám práve od tejto firmy. Ich cena síce nie je najnižšia, ale keďže sú vychvaľované kade tade, povedal som si, že zainvestuje.

pánvička
 
Úprimne povedané, až tak nadšený som nebol. Kúpil som si dve panvice. Jednu s klasickou, plastovou rúčkou a druhú s kovovými rúčkami. Viete, takú ktorá môže ísť aj do rúry. Čo ma hneď na začiatku veľmi nepríjemne prekvapilo, bola ich váha. Nepokladám sa za nejakého kulturistu, ale udržať panvicu v jednej ruke som zas nikdy nemal. No ale s týmito panvicami to nebolo až tak ľahké.
 
Druhá vec, ktorá je stále dookola hlásaná v reklamách je, že nemusíte používať olej, maslo, alebo hocaký tuk, pretože tieto panvice sú vyrábané z nepriľnavého materiálu. No tu by som si dovolil naozaj oponovať. Síce neviem z čoho sú vyrobené, ale jedlo sa mi na nich pripálilo rovnako, ako na klasickej panvici. Neviem, možno robím niečo zle ja.
Navyše pripálenina, na panviciach ostala. Neumyl som ju ani hubkou a čistiacim prostriedkom. V reklamách pritom stále vidím, ako ich stačí utrieť suchou, kuchynskou papierovou utierkou.

pánvička
 
Jediné s čím musím súhlasiť je, že sa mi ich zatiaľ nepodarilo poškriabať. Takže v tomto smere im dávam jedno veľké plus. Inak si myslím, že ide o úplne klasické panvice, ktoré sú len o niečo ťažšie, no žiaden zázrak. rozhodnutie, či si ich zaobstaráte, samozrejme nechávam na vás. ako som napísal už na začiatku s mixérom som bol veľmi spokojný.