Menu

Kartóny alebo plastové obálky?

0 Comment

Nájsť správny obalový materiál nie je až tak zložité. Stačí si premyslieť a porovnať výhody plastových obálok s kartónmi, ktoré zaberali veľa miesta, neboli pri preprave pružné, často krát sa poškodili a tovar už nebol diskrétne zabalený. Kartónové obaly boli drahšie, zákazník platil väčšie poplatky za doručenie tovaru.

package-1511683_640

V dnešnej dobe sú preto využívané modernejšie náhrady a to vo forme kreatívnych plastových obálok, ktoré majú pre každého zákazníka veľa výhod.

Cena a rýchlosť ovplyvňuje výber zákazníka a preto volia expedičné firmy plastové obálky 2packsk.sk . Majú na to veľa dôvodov:

  • Plastové obálky sú ľahké a dobre sa s nimi manipuluje, ich doručenie je zodpovedné a rýchle
  • Sú odolné a pevné a ak aj zásielka čaká v horúcom alebo daždivom počasí jej obsah je ideálne chránený
  • Zaberajú veľmi málo miesta, je možné ich navrstviť na seba alebo do priestoru – šetria Vaše peniaze
  • Medzinárodná aj vnútroštátna preprava ich zodpovedne doručí – obsahujú tmavú bezpečnostnú fóliu, obsah zásielky je teda skrytý a ak aj zásielka prich´dza zďaleka vždy je dokonale uchránená
  • Zaujmú vzhľadom, majú čierne, biele alebo farebné prevedenie a je na nich možné vytlačiť alebo dolepiť logo firmy alebo iné označenie

Ponuka je naozaj široká, farby obálky sú pestré, pútavé, veľkosti sa prispôsobia Vašim požiadavkám na expedíciu. Odolnosť voči vlhku, teplu a iným mechanickým vplyvom Vám umožní posielať tovar v každom ročnom období so zárukou kvalitného doručenia.

post-1019869_640

Plastové obálky sú vyrobené hlavne pre praktický účel použitia a preto majú pevné uzatváranie na lepiacu fóliu, ktoré je odolné a v ponuke sú aj obálky s uškom, ktoré si určite vyberiete. Zavesíte ich na ľubovolné miesto, ľahko s nimi pracujete, majú výhodu pri expedícii – šetria priestor, využijete ich takmer všade.

Ak hľadáte spoľahlivé, praktické, odolné a trvanlivé, ekonomicky aj ekologicky výhodné obalové materiály plastové obálky sú vhodnou možnosťou.