Menu

Kompromisy v osvetlení

0 Comment

Bola som radosťou celá bez seba, keď sme sa s priateľom rozhodli, že spolu budeme bývať. Bolo to pre mňa niečo ako splnený sen, z ktorého som sa naozaj neplánovala tak skoro prebudiť. Hneď som však zistila, že budeme musieť robiť ohromné množstvo kompromisov. Boli sme totižto úplne iný ľudia. Nielen, že sme inak rozmýšľali, mali sme aj úplne iný vkus, čo sa týka vecí. No neupadali sme do depresií. Rozhodli sme sa, že to je vo vzťahu bežná vec, ktorú musíme nejako vyriešiť.

tunel

To naše riešenie spočívalo hlavne v tom, že sme si jeden večer sadli oproti seba aj s počítačom a hľadali, čo by bolo pre nás najvhodnejšie. Najprv to bol boj. Musím priznať, že už som bola skutočne zúfalá a bála som sa, že nenájdeme nič, čo by sa páčilo nám obom.

Našťastie to bol iba zbytočný strach. V prvom rade sme našli posteľ, ktorú chceme umiestniť do našej spálne. A keď sme našli jednu vec, akosi to už šlo samo od seba. Hneď sme sa dostali aj ku kuchynskej linke, obývačke, výberu tapiet a v neposlednom rade aj svetlá. V tomto sme boli rozhodnutí hneď od začiatku. Chceli sme niečo moderné a zároveň niečo, čo bude krásne osvetľovať priestor. Preto sme sa rozhodli pre led pásiky https://www.ledprodukt.sk/20-rgb-led-pasiky-5m. Musím povedať, že som nikdy nebola taká spokojná.

pás

Náš byt dostal moderný nádych, po ktorom sme túžili. Mňa osobne zaujalo to množstvo možností, z ktorých som si mohla vybrať. Či už to bola dĺžka, umiestnenie svetla alebo farby, ktoré mňa osobne zaujali určite najviac.

Musím povedať, že aj tu som mala obavy. Bála som sa, že sa nezhodneme na farbách osvetlenia, no rozhodli sme sa, že ich kúpime viac a uvidíme, ktoré sa nám kam hodí. Takže sme mohli dať moju farbu do obývačky, priateľovu farbu do spálne a tak ďalej. Nakoniec, je pravda, čo sa hovorí. Vzťah je hlavne a predovšetkým o kompromisoch.