Menu

Kovanie a doplnky na výrobky zo skla

0 Comment

Sklo. Čisté a krásne. Sklo je jedným z materiálov, ktorý je využívaný takmer všade. Okrem okien je často využívané v rôznych ďalších súčastiach bytov, domov či iných moderných stavebných projektoch. Často je sklo využívané napríklad v kúpeľniach pri sprchových kútoch, ako sklenené steny, alebo ako sklenené výplne u schodiskových a iných zábradliach. Sklo pôsobí čisto a luxusne. Pomáha svetlu voľne sa šíriť a dodá celkovému vzhľadu exkluzívny dojem. Je nenáročné na údržbu a hodí sa viac menej všade. V dnešnej dobe je využívané takzvané bezpečnostné sklo, takže okrem krásy, vkusu a splneniu účelu Vám sklo splní aj bezpečnostnú otázku, napríklad na už spomínanom sklenenom zábradlí. Je možné ho využiť a osadiť mnohými spôsobmi, no na každý spôsob je nutné použiť patričné druhy kovaní. U nás na Lmmont Vám ponúkame širokú škálu rôznych kovaní a doplnkov Lmmont.sk, ktoré Vám pomôžu pri Vašej realizácii nápadov a riešení. Váš interiér dosiahne nový vzhľad s pomocou krásnych doplnkov ako sú rôzne úchyty na sklenené police, tesnenia, okrasné matice a mnoho ďalšieho.

sklenené zábradlie

Ponúkame skutočne širokú škálu kovaní a ich doplnkov. Stačí sa len inšpirovať a vybrať si. Kúpeľňa krásne ukáže so sklenenými policami, ktoré dokonale splnia účel a vyzerajú luxusne. Pre ich umiestnenie využite našu ponuku a vyberte si z krásnych a moderných policových úchytov. V prevedení leštený nerez ukážu vo Vašej kúpeľni, no nie len tam, priam úžasne.

sklenená polica

Pre vybavenie a funkčnosť Vášho nábytku Vám ponúkame taktiež nábytkové pánty s prevedení leštený nerez. Váš nábytok tým dostane nový rozmer a tieto pánty mu dodajú moderný vzhľad.

moderná kúpeľňa

Sklenené vitríny pôsobia taktiež luxusne a čisto a ich posuvný systém dosiahnete pomocou vozíka pre sklenené vitríny, spodných a horných vodiacich líšt a líšt na posuvné krídlo zo skla. Rôzne typy tesnení nie sú výnimkou a taktiež dvoj a trojbodové úchyty na celo-sklennú vitrínu sa Vám určite tiež zídu. Tak neváhajte a pozrite si našu ponuku a realizujte svoje sny.