Menu

O produktoch Dr Nona

0 Comment

Dr Nona je už dnes známa a populárna značka, ktorá sa teší svojej obľúbenosti vďaka kvalite poskytovaných produktov a ich priaznivému účinku na zdravie a blaho organizmu. Patria tu nielen kozmetické prípravky, ktoré sú vytvorené z prírodných zložiek, ale aj výživové doplnky. Z kozmetiky si môžete vybrať produkty, ktoré tak, či tak používate vo vašom každodennom fungovaní. Nájdete tu krémy a dezodoranty, takže ak chcete vsadiť na kvalitu a zlepšiť svoje zdravie, prípadne eliminovať zdravotné problémy, táto značka je ako ušitá pre vás. Vašu kozmetickú výbavu si môžete obohatiť o tak blahodarne pôsobiace bahno a morskú soľ a dopriať si relaxačnú kúpeľ, ktorej liečivé účinky preniknú až do vašich buniek, kde pôsobia regeneračne a výživne. To predsa v dnešnej náročnej a hektickej dobe všetci potrebujeme. Dopriať si pohodu, redukovať stresy a uzdraviť naše šrámy na tele a na duši.

prídavky do kúpeľa

Kozmetika Dr Nona obsahuje výťažky z Mŕtveho mora. Je prestúpená dostatočným množstvom minerálov a stopových prvkov, ktoré sú typické pre dané prostredie Mŕtveho mora. Účinne pôsobí pri kožných problémoch, bolestiach svalov a kĺbov, strese a nespavosti. Uvoľňuje emočné napätie a obnovuje prirodzené stavy harmónie a zdravia. Stavy, kedy sa cítime fit a vo forme, plní energie a vitality. Dr Nona je uznávaná osobnosť v oblasti vedy, znalkyňa danej problematiky a lekárka. V mladosti vážne ochorela a dostala sa zo svojho ochorenia pomocou alternatívnej medicíny. Vlastná skúsenosť ju zasvätila do tajov tradičnej medicíny a určila jej nasledujúce zameranie a pôsobenie. Pri výrobe produktov tejto značky je použitá vyspelá technológia, ktorá zaručuje ich dokonalé pôsobenie na ľudský organizmus. Je to originálna, jedinečná technológia, ktorá je typická pre produkty tejto svetoznámej značky.

krém na ruky Dr Nona

Za zmienku stojí blahodarné pôsobenie týchto produktov pri kožných problémoch. Z jednotlivých výrobkov si podľa daného návodu na použitie vytvoríte masku na tvár, zábal na telo, alebo kúpeľ, ktorý vám doslova odblokuje a povolí všetko napätie v tele, ktoré ste zozbierali počas každodenných stresov, napätia a náročných situácií. Doprajte si uvoľnenie svalov a nevýslovný pokoj nielen pre telo, ale aj pre dušu počas vášho kúpeľa.