Menu

Ako sa dostať k peniazom viacerými spôsobmi

0 Comment

Peniaze-vec ktorú potrebuje každý jeden človek ktorý žije či už na Slovensku alebo aj všade na zemi. Poviem vám ako sa k nim dostať rôznymi spôsobmi.

mince
 
1. Prvý a už od detstva najčastejší spôsob bol taký že ak bolo v kalendári naše meno. Áno správne, meniny, každý deň ako iný lenže v kalendári je "moje meno". Rodina poblahoželá a popraje všetko najlepšie len kvôli tomu že máš meno v kalendári a ešte dostaneš nejaké peniaze no super peniaze za nič.
2. Ďaľší spôsob a to skoro ten istý sú narodeniny. Je to v skutku skoro to isté lenže narodeniny sú trošku lepšia vec aj čo sa týka pocitov človeka ale aj finančných prijímov a darov od rodiny.
3. Veľká noc, krásna udalosť ktorá je súčasťou tradícií na Slovensku. Zobrať  "šibák" a ísť cez dedinu zabávať sa popri oblievaní a šibaní dievčat. K tomu všetkému dostať za to nejakú výslušku plus ako bonus ešte aj niečo pod zub, a možno aj niečo pálené.

4. Podávať cez stávkové kancelárie či už na zápasy alebo politiku. Moc sa to nevypláca pokiaľ človek nemá šťastie alebo nevie čo robí. Ale ak človek vie čo robiť a ako má podávať, hlavne na koho tak je v balíku.
5. Najklasickejší spôsob hlavne pre mladých ľudí sú brigády. Brigád od čašníkov až po predavačov v obchode je veľa. Ak je brigáda dobre platená tak si študent zarobí pekné peniaze plus spozná aj nových ľudí.
6. Dedičstvo smutná záležitosť, ale aj to je jeden zo spôsobov ako sa dostať k peniazom.

investice

7. Vyhrať v lote je šanca pomerne malá ale stále je tam. Ak sa náhodou trafí "JACKPOT" tak na 10 rokov alebo aj viac je človek "za vodou".
8. Kasína sú veľmi dobrým zdrojom peňazí ak máš veľké šťastie a nevieš čo so sebou. Hazard je veľmi zlá vec a ak si niekto myslí že zbohatne tak áno, malinká šanca tam je ale ver mi ak si myslíš že hazardom zbohatneš tak si na omyle. Prečo by inak kasína fungovali? a z čoho by žili?
9. Posledným spôsobom ktorý by som spomenul je kradnutie. Ale ak vám to za to stojí a myslíte si že vám to prejde a nechytia vás, pre mňa za mňa skúste.