Menu

Majte krásne nechty

0 Comment

Vždy som milovala všetko, čo malo svoje vlastné farby. Ani sama neviem, prečo som tak bola posadnutá vecami, ktoré boli modré, žlté, zelené a oranžové, aj keď som sa nikdy tak neobliekala. Kompenzovala som si to tým, že som mala vždy bláznivé nechty. Manikúra bol pre mňa spôsob sebavyjadrenia, takže som sa vždy orientovala na to, ako si ich nalakujem, keď mi bolo ťažko alebo keď mi bolo úplne perfektne. Verila som vždy tomu, že aj keby sa dialo neviem čo, mohla som sa vyjadriť pomocou mojich rúk. V práci som ani nemala veľmi možnosť obliekať sa bláznivo, takže som jednoducho musel urobiť niečo navyše.

nehty červené

Čo pre seba môžem urobiť?
Rozhodla som sa však, že keď už tak veeľa času trávim manikúrou, jej výberom a všetkým, čo bolo pre mňa vždy podstatné, asi by som sa mala zamerať aj na to, aby som ju mala naozaj kvalitnú. Viem, že nech sa deje čokoľvek, tak práve kvalitná manikúra by nás mala vždy zachrániť pred tým, aby ste mali hrozné nechty. Preto som si vybrala farebné uv gély. To bolo pre mňa naozaj to najpodstatnejšie, čo som mohla mať. A bola som za to vážne vďačná.

černé nehty

Aké sú výhody?
Nechcem znieť ako pani z telešopingu, ale výhod to má tak veľa, že o tom ani neviem rozprávať v skratke. No v každom prípade si myslím, že by som mohla urobiť aspoň krátky sumár. Je to v prvom rade výdrž, pretože (povedzme si to úprimne), koho z nás baví lakovanie nechtov? Musíte proste myslieť na to, že nech sa deje čokoľvek, takto vydržia vaše nechty krásne naozaj veľmi dlhý čas a to je niečo, čo vám proste nikdy nikto nezoberie. Nemyslite si, že je to niečo, za čo by ste sa mali hanbiť alebo čo by pre vás nemalo byť dôležité. Práve naopak. Verte tomu, že presne toto je niečo, čo sa vám bude nakoniec veľmi páčiť. Mať krásne nechty je predsa snom každej ženy, no nie? Tak prečo pre to niečo neurobiť? Verte tomu, že to bude to najlepšie rozhodnutie.