Menu

Túžiš po pevnom tele?

0 Comment

Pevné telo, ktoré by to chcelo. To je krásny slogan. A pravdivý. Žena a muž, keď sú mladí a pri sile, tak si to užívajú do sýtosti. Všetko funguje tak ako má a je to priam radosť žiť a samozrejme aj vykonávať túto sexuálnu činnosť.

Čo však s tým, keď telo ženy po pôrode nie je také ako by si muž predstavoval? Samozrejme, môže na tom začať pracovať a dostávať sa pomaly do formy. No, vraví sa, že už to nikdy nebude také ako to bolo voľakedy. Je to pochopiteľné, no zároveň dosť strastiplné pre daného chlapa. Mal vedľa seba nádhernú ženu a teraz ju skoro nespoznáva. Jej ochabnuté telo, celulitída, prsia, ktoré sú už asi aj na bruchu. To nie je tá žena, ktorú si bral alebo tá, ktorú spoznal pred pár rokmi. Je to už niekto úplne iný s úplne rozdielnym telom. Žiadna pevnosť a stabilita. Ostali len tuky a ovisnutá koža, ktorá sa nechce stiahnuť späť. Chce to istý čas, no i potom sa to asi nevráti úplne do starých koľají.

balancing-act-2983129_1920

Túžiš po žene, ktorá má ešte pevné telo? Zadoček, na ktorom by sa vynímali tvoje spermie? Zadoček, ktorý je krásne okrúhly? Prsia, ktoré ešte držia svoj tvar a neovísajú? Bradavky, ktorých sa môžeš dotknúť bez toho, aby si bol zahriaknutý, že ju to bolí? A nohy, ktoré sa otvárajú priam samy pre teba? Chcel by si opäť zažiť ten pocit, keď budeš súložiť so ženou, ktorá má vagínu ešte uzučkú a nepoškodenú? Bez žiadnych jaziev a poriadne ju vytrtkať?

girl-555657_1920

Tak potom sex priváty https://www.privatportal.sk/ bude pre teba to správne miesto, kam by si mal ísť. Neexistuje možnosť, že by si stade odišiel neuspokojený a rozžialený. Toto bude pre teba miesto oázy a spokojnosti – dokonalého uspokojenia. Možno len kým sa tvoja žena dá dokopy a možno už naveky, pretože nikdy to nebude také ako predtým. No, tu nájdeš šťavnaté a pevné telá, ktoré to chcú. Priam čakajú na to, kým sa ozveš a prídeš ich pojebať. Pekne, vášnivo, na tvrdo, zozadu, odpredu, ako len živne chceš…