Menu

Zariaďte si domácnosť štýlovo s LED svietidlami.

0 Comment

Blížia sa Vianoce a to je ten správny čas, kedy sa môžeme maximálne kreatívne vyblázniť s rôznymi typmi svietidiel. Svetelné dekorácie, aj to je to, čo vytvára tú pravú atmosféru Vianoc. Okrem toho je zimné obdobie a tým pádom sa aj skoršie stmieva. Využitie akéhokoľvek zdroja svetla je v práve v tomto čase viac než potrebné. Do sychravého a studeného počasia, či tmavých nocí nám svetelné zdroje prinášajú pocit tepla a bezpečia domova, ako keby sme sedeli niekde zakutraný v deke pri krbe. Súčasná doba ponúka obrovský výber svietidiel všelijakých tvarov, dizajnov, technologického spracovania. Nie je to už len o jednom lustri v miestnosti a pár stojacich lampičiek. Dnes si môžete osvetliť čokoľvek, kdekoľvek a akokoľvek. Príjazdovú cestu do domu solárnymi lampičkami, šatník a schodisko bodovými svetlami, kuchynskú linku alebo lem obývačkovej steny LED pásikmi.

Svetla

Poďme sa pozrieť bližšie na výhody spomínaných LED pásikov. Tie sú na trhu už niekoľko rokov, spotrebitelia postupne začali objavovať ich čaro v interiérovom dizajne a ich využitie na mnohé účely. LED pásik je v podstate svietiaci pás, ktorý pozostáva z LED diód a rezistora pospájaných za sebou do série. Takéto pásiky môžete kúpiť v ľubovoľných metrážach a následne ich nastrihať podľa potreby. Na inštaláciu taktiež nepotrebujete niekoľko-stranový manuál, dajú sa jednoducho nalepiť alebo pripevniť na požadované miesto. Následne na ne môžete upevniť kryt, aby pásik vyzeral dizajnovejšie. Samozrejme, pásik nebude svietiť sám od seba, ale potrebuje tiež zdroj napätia. K LED pásikom preto potrebujete dokúpiť aj adaptér. Pásiky sú vyrábané ako 12V alebo 24V. Podľa toho si vyberiete aj zdroj 12V a podobne. LED napájacie zdroje ponúka internetový obchod, kde si vyberiete zdroje 12v Ledprodukt, 24V s napájaním priamo do zásuvky alebo aj do siete, pre exteriér aj interiér.

Svetla2

Na inštaláciu taktiež nepotrebujete niekoľko-stranový manuál, dajú sa jednoducho nalepiť alebo pripevniť na požadované miesto. Následne na ne môžete upevniť kryt, aby pásik vyzeral dizajnovejšie. Samozrejme, pásik nebude svietiť sám od seba, ale potrebuje tiež zdroj napätia. K LED pásikom preto potrebujete dokúpiť aj adaptér. Pásiky sú vyrábané ako 12V alebo 24V. Podľa toho si vyberiete aj zdroj 12V a podobne. LED napájacie zdroje ponúka internetový obchod, kde si vyberiete zdroje 12v Ledprodukt, 24V s napájaním priamo do zásuvky alebo aj do siete, pre exteriér aj interiér.