Menu

Ženy a zlí chlapci

0 Comment

Aj keď sa to možno nezdá, žena má skutočne veľmi veľa dôvodov, aby začala milovať samú seba. No je jasné, že práve pre ňu je to občas, alebo skôr stále, skutočne obtiažne. Ženy na sebe totižto viac vecí neznášajú ako majú rady. Je to možno zvláštne, ale je to, bohužiaľ, pravda. My ženy sme na seba naozaj priam extrémne náročné. Nechceme, aby sa o nás niekto staral, no keď sa nestará, cítime sa vážne zle. Nejde o to, že by sme sa cítili nepotrebne, ale jednoducho chceme niečo viac. Chceme sa cítiť ako kráľovné vesmíru. A nejde o to, že to akýmsi zvráteným spôsobom potrebuje naše ego. Potrebujeme to my. Ako ženy, ktoré sa občas cítia zle a nepotrebne.

žena

Naše kamarátky a naša rodina sa nás veľmi často pýta, prečo si vyberáme za partnerov nesprávnych mužov. Pýtame sa a vy sa nám vlastne aj čudujete? Veď ich predsa chceme zmeniť. Chceme z nich urobiť ľudí, ktorí sú hodní pre spolunažívanie. V konečnom dôsledku žiadna žena netúži po ničom tak veľmi, ako skrotiť zlého chlapca. Práve preto tak veľmi milujeme záporné postavy. Chceme ich zmeniť. Chceme, aby boli lepší. Je to jasné, no nie vždy (a takmer nikdy) sa nám to podarí.

galerie

Práve kvôli zlým chlapcom však nie sme úplne pripravené na to, aby sme milovali samy seba presne také, aké vlastne v skutočnosti sme. Nech je to, ako len chce, je jasné, že zlí chlapci nám sebavedomie skôr podkopávajú, ako zvyšujú. My by sme sa však nimi v žiadnom prípade nemali nechať ovplyvniť. Noačo, že oni sú zlí chlapci? My sme silné ženy a milujeme na sebe aj svoje nedokonalosti, s ktorými sme určite stotožnené. Nepotrebujeme sa tváriť ako niečo viac. Prečo by sme sa aj vôbec mali, no nie? No napriek tomu si myslíme, že milovať sa aj so svojimi nedokonalosťami je základ každého spokojného vzťahu, ktorý máte sama so sebou. Určite nad tým porozmýšľajte a verte tomu, že nech sa na to pozriete z ktoréhokoľvek uhla, je to naozaj tak.